Dla dzieci – KWIECI – REZERWUJ ONLINE

Dla dzieci

Królestwo dla pociech

Dla młodszych i starszych dzieci przygotowaliśmy prawdziwe królestwo. Wiele atrakcji na zewnątrz i wewnątrz domu sprawia, że nigdy nie będą się nudzić. Dziesiątki ciekawych miejsc znajduje się również w okolicy naszego domu gościnnego. Spokojnie, sami jesteśmy dużymi dziećmi, więc wiemy co jest najlepsze:-)

ZIMA I NARTY W GÓRACH – RODZINNIE

Góry Izerskie i sąsiednie Karkonosze mają do zaoferowania liczne zimowe atrakcje do rodzinnego spędzania wolnego czasu. Izery są niezbyt wysokie i mają łagodne wierzchołki, co sprawia, że są to bardzo dobre tereny do uprawiania turystyki narciarskiej. Zaledwie 15 min. drogi od KWIECI jest Świeradów Zdrój. Tutejszy ośrodek Ski&Sun słynie z prawie 3-kilometrowej nartostrady również z jazdami nocnymi i jest wyposażony w nowoczesną kolejkę gondolową. Oczywiście nie brakuje szkółek narciarskich z profesjonalnymi instruktorami. W ciągu pół godz. drogi od KWIECI można dojechać do Szklarskiej Poręby czy Karpacza i do woli korzystać z karkonoskich atrakcji dla narciarzy. Warto pamiętać, że Izery są stolicą narciarstwa biegowego. W nieodległych Jakuszycach organizowany jest słynny Bieg Piastów, a do dyspozycji narciarzy biegowych są dziesiątki kilometrów świetnie przygotowanych i jednych z najpiękniejszych w Europie tras. Tereny wokół KWIECI sprzyjają także zimowym spacerom. Tuż po przekroczeniu progu domu są lasy, liczne ścieżki spacerowe różnej długości, wygodne do rodzinnych spacerów w bajkowej scenerii.

Wokół domu gościnnego

Jeśli komuś znudzi się czas spędzany w domu gościnnym KWIECI, to dziesiątki atrakcji dla rodzin z dziećmi czeka w okolicy. Wśród nich można wymienić np. Termy Cieplice z Aquaparkiem i saunami, Hutę Szkła Kryształowego Julia z warsztatami dedykowanymi dzieciom, szkółki narciarskie w Świeradowie Zdroju i kolej gondolowa, stajnia Rybnica, Wodospad Szklarki i Wodospad Kamieńczyk, Park Miniatur w Kowarach, rowerowe single tracki z trasami dla dzieci w Świeradowie Zdroju, Sudecka Zagroda Edukacyjna, rodzinne spływy kajakowe rzeką Bóbr, Kopalnia Złota Aurelia w Złotoryi z podziemną trasą dla dzieci. Można też pojechać niedaleko do Czech, gdzie w Liberec czekają fantastyczne Aquapark Babylon i zoo.

W kwestii udogodnień – dla dzieci oferujemy krzesełka do karmienia, naczynia i sztućce, a także łóżeczko turystyczne.

Atrakcje bez względu na pogodę

Wewnątrz domu gościnnego KWIECI, bez względu na pogodę, na dzieci czekają mnóstwo zabawek, kolejka i Playstation przygotowane w pokojach dziecięcych które są w Apartamencie Chabrowym i Kasztanowym oraz kącik dla małych dzieci w Pokoju Peoniowym. Wygodne pufy i Playstation na deszczowe dni i zimowe popołudnia to tylko część niespodzianek, które na nie czeka. Z kolei na bezpiecznym, ogrodzonym terenie wokół domu dzieci uwielbiają spędzać czas godzinami. W ciepłych miesiącach hitem jest Kryjówka w Wiklinie, gdzie znajdują się piasek, zabawki, tipi i inne atrakcje.