Dla dzieci

kwieci-171

Królestwo dla pociech

Dla młodszych i starszych dzieci przygotowaliśmy prawdziwe królestwo. Wiele atrakcji na zewnątrz i wewnątrz domu sprawia, że nigdy nie będą się nudzić. Dziesiątki ciekawych miejsc znajduje się również w okolicy naszego domu gościnnego. Spokojnie, sami jesteśmy dużymi dziećmi, więc wiemy co jest najlepsze:-)

dla-dzieci-1-400x400

Atrakcje bez względu na pogodę

Wewnątrz domu gościnnego KWIECI, bez względu na pogodę, na dzieci czeka całe piętro zabaw, gier, skrytek i tajemniczych zakamarków. Strefa dla najmłodszych pociech kusi pełną kolorów matą z zabawkami, tablicą do malowania kredą, edukacyjnymi książeczkami, które można czytać do snu, a także huśtawką. Oczywiście pomyśleliśmy o rodzicach, którzy sprawują opiekę nad małymi dziećmi. Mają do dyspozycji Salonik pod Bawolim Okiem z wygodną kanapą, eleganckim stolikiem i przytulną lampą nocną. Dla starszych dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji na antresoli, do której prowadzi wejście tak niskie, że można się poczuć krasnoludkiem J Bajeczny namiot, wygodne pufy i Playstation na deszczowe dni to tylko część niespodzianek, które na nie czeka. Z kolei na bezpiecznym, ogrodzonym terenie wokół domu dzieci uwielbiają spędzać czas godzinami. Zaplanowaliśmy tam piaskownicę, domek, slack-line, a także duży teren do gier zespołowych całymi rodzinami, np. w badmintona. Największą atrakcją jest labirynt ukryty w kilkumetrowych wierzbach.

kwieci-225
kwieci-296

Wokół domu gościnnego

Jeśli komuś znudzi się czas spędzany w domu gościnnym KWIECI, to dziesiątki atrakcji dla rodzin z dziećmi czeka w okolicy. Wśród nich można wymienić np. Termy Cieplice z Aquaparkiem i saunami, Hutę Szkła Kryształowego Julia z warsztatami dedykowanymi dzieciom, szkółki narciarskie w Świeradowie Zdroju i kolej gondolowa, stajnia Rybnica, Wodospad Szklarki i Wodospad Kamieńczyk, Park Miniatur w Kowarach, rowerowe single tracki z trasami dla dzieci w Świeradowie Zdroju, Sudecka Zagroda Edukacyjna, rodzinne spływy kajakowe rzeką Bóbr, Kopalnia Złota Aurelia w Złotoryi z podziemną trasą dla dzieci. Można też pojechać niedaleko do Czech, gdzie w Liberec czekają fantastyczne Aquapark Babylon i zoo.

W kwestii udogodnień – dla dzieci oferujemy krzesełka do karmienia, naczynia i sztućce, a także łóżeczko turystyczne.